زمان بارگیری طولانی شد؟ کلیک کنید.
در حال بارگیری، لطفا شکیبا باشید.

عنوان Dark Souls اولین نسخه از سری سه گانه (چکیده)

نوشته شده توسط مهدی تاسا
در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۸

dark Souls

عنوان دارک سولز یک بازی در سبک “اکشن نقش آفرینی” که در سال ۲۰۱۱ برای کنسول های پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰ و پلتفرم ویندوز منتشر شد، دارک سولز پیش از هر چیز به عنوان یک بازی بسیار بسیار سخت شناخته می شود تا جایی که شکست دادن برخی از باس ها برای بسیاری از حرفه ای ها نیز دشوار می باشد، این بازی در بسیاری از المان ها و خصوصاً شیوه مبارزات صاحب سبک می باشد و در این زمینه سرمشق بسیاری از بازی ها قرار گرفته است، دارک سولز در حقیقت به نوعی  دنباله معنوی عنوان محبوب و انحصاری Demons Souls می باشد که در سال ۲۰۰۹ برای کنسول موفق PS3 منتشر شده بود و از همان آغاز طرفداران بسیاری را به دست آورد.

عنوان Dark Souls اولین نسخه از سری سه گانه

اگر از طرفداران پروپاقرص سری بازی‌های Souls-Borne و مخصوصاً سری Dark Souls باشید می دانید که نسخه‌ی اول این مجموعه توانسته بود زمان انتشار خود به موفقیت‌های بالایی دست یابد و هم از دیدگاه منتقدان و هم جامعه‌ی بازی‌بازان مورد تحسین و استقبال فراوانی قرار گرفت. به نوعی Drak Souls توانست ادامه دهنده‌ی مسیری باشد که Demon`Souls آغاز کرده بود و حتی با سرعت بیشتری انقلابی که آقای میازاکی خالق این مجموعه تدارک دیده بود را در مسیر تکامل قرار داد. Dark Souls توانست با دریافت ۶۶ نقد به متای عالی ۸۹ در وبسایت متاکرایتک دست یابد.

دارک سولز در زمان انتشار تحسین بسیاری را برانگیخت و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته شد، و منتقدان عمق مبارزات، طراحی محیطی پیچیده و دانش جهان را ستودند. با وجود اینکه دشواری این بازی فراتر از بازی های هم دوره آن بود اما منتقدان از چالشی که بازی ارائه می‌دهد قدردانی کرده‌اند. نسخه اصلی ویندوز این بازی به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و انتقادات به موضوعات فنی متعددی معطوف گردید.

در اوت ۲۰۱۲، نسخه‌ای از ارواح تاریک برای مایکروسافت ویندوز، Dark Souls: Prepare To Die Edition، منتشر شد. محتوای اضافی در نسخه پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ دیده نمی‌شد. این بازی تا آوریل ۲۰۱۳ بیش از ۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود.و در گزارشی مجموعه فروش آن منهای نسخه ریمستر بیش از ۴ میلیون نسخه می باشد. دنباله بازی به عنوان دارک سولز ۲ در سال ۲۰۱۴ برای نسل هفت و هشت منتشر شد، همچنین نسخه سوم در سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴، اکس باک وان و پلتفرم ویندوز منتشر شد. نسخه remastered  از این بازی، دارک سولز، برای کنسول پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ویندوز و نینتندو در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

دارک سولز، یک بازی بازی سوم‌شخص است:

مکانیک اصلی این بازی اکتشاف است و بازیکنان  در این بازی تشویق می‌شوند تا با دقت و احتیاط به بازی ادامه دهند، از اشتباه‌ات گذشته خود  درس بگیرند و یا اینکه مناطق جایگزین پیدا کنند تا کشف شوند، بازی دارک سولز در محیطی آزاد و پیوسته در حال وقوع است که از طریق یک قطب مرکزی به هم متصل می‌شوند شخصیت بازیکن می‌تواند بین مناطق سفر کند و مسیرهای مختلفی را در آن بررسی کند، اگر چه پیش‌نیازهای متفاوتی برای باز کردن مناطق خاص مورد نیاز است

یک عنصر مرکزی برای بازی دارک سولز، آتش است که در سراسر جهان پراکنده هستند و به عنوان نقاط بازرسی برای هر سطح خدمت می‌کنند. با استراحت در کنار آتش، شخصیت بازیکن به طور کامل التیام می‌یابد و تمام فلاسک ها را دوباره به دست می‌آورد. در بازی همچنین می‌توان به وظایف دیگری مانند تعمیر و ارتقا تجهیزات پرداخت. با این حال یادگیری بازی نیاز به دقت و صرف زمان نسبتاً زیادی دارد.

گیم پلی بازی به تبع سری دارک سولز شامل مبارزات با باس ها، رول بک، مسیر های مختلف و استفاده از جادوها و سلاح های مختلف می شود، برای مبارزه با باس های قویتر باید سلاح ها را به سطح بالاتری برسانید، باید دریابید که هر باس نسبت به کدام المان ضعف دارد و شما بایستی کدام مورد را در برابر آن به کار ببرید، بازی داری موارد متعدد و مختلفی می باشد که در اینجا تنها قصد یک یادآوری و چکیده از آن را داشتیم.

مهدی تاسا

شاید دوست داشته باشید

دانلود بازی Raft برای کامپیوتر – آخرین ورژن

دانلود بازی Raft برای کامپیوتر – آخرین ورژن

در بازی Raft به تنهایی و یا با دوستانتان به بازی بپردازید! و لذت ببرید، ماموریت شما در بازی Raft این است که از یک ماجراجویی اقیانوسی خود را در یک دریای خطرناک شروع کرده و از حمله کوسه ها جان سالم به در ببرد! آوار را جمع کنید تا زنده بمانید و کلک خود را گسترش دهید و...

دانلود بازی Commandos 2 HD remaster برای کامپیوتر

دانلود بازی Commandos 2 HD remaster برای کامپیوتر

Commandos 2 HD remaster ادای احترامی است به شاهکار ساخته شده توسط استودیو Pyro. در این بازی، شاهد سیستم کنترل بازسازی شده، رابط کاربری جدید و حالت تمرینی جدید هستیم.شما می‌توانید گروه کماندویی نخبه را رهبری کنید که باید به قلمرو دشمن نفوذ کرده و با استفاده از...

دانلود رایگان بازی هیجان انگیز The Forest

دانلود رایگان بازی هیجان انگیز The Forest

به عنوان تنها بازمانده یك سقوط جت مسافربری ، خود را در یك جنگل مرموز می بینید تا در برابر جامعه ای از موجودات آدمخوار زنده بمانید. ساخت ، اکتشاف ، زنده ماندن در این شبیه ساز وحشت اول شخص حرف اول را میزند 🙂 ویژگی های کلیدی وارد دنیای زنده و نفس گیر شوید که در آن هر...

نظرات

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید