زمان بارگیری طولانی شد؟ کلیک کنید.
در حال بارگیری، لطفا شکیبا باشید.
در حال خواندن: دانلود Blocks That Matter – بازی ربات مته ای

تازه ها

 

زمان مطالعه: ( تعداد کلمات: )

دانلود Blocks That Matter – بازی ربات مته ای

Blocks That Matter بازی جالبی در ژانر فکری و Indie برای سیستم عامل ویندوز به حساب می آید که در سال 2011 توسط شرکت Swing Swing Submarine ساخته شده است. هدایت رباتی به اسم Tetrobot را در دست گرفته و بلوک هایی از چندین جنس مختلف را از سر راهتان با مته بردارید. این شخصیت دارای قابلیت های ویژه ای از جمله منفجر کردن چند بلوک به صورت همزنان را داشته ولی این قابلیت ها به مقدار محدودی هستند.

دانلود Blocks That Matter - بازی ربات مته ای

به طور کلی در بازی Blocks That Matter دارای هشت نوع بلوک از جنس شن، چوب، سنگ، ابسیدین، آهن، الماس، فولاد و یک نوع بسیار مقاوم می باشد که در طول مراحل با آنان آشنا خواهید شد. در اولین مرحله که تا حدودی به عنوان آموزش در نظر گرفته شده، فقط با ضعیف ترین نوع از این موارد ذکر شده مواجه خواهید شد. سعی کنید حداکثر امتیاز را از این قسمت ها به دست بیاورید تا در سطوح بالاتر به مشکل امتیاز برنخورید.

40 مرحله اصلی و 20 مرحله جایزه برای بازیکنان طراحی شده اند و برای اتمام تمامی این مراحل نیاز به زمان نسبتا بالایی خواهید داشت. پس از همان شروع کار در Blocks That Matter مهارتتان را در نابودکردن موانع افزایش دهید و هم چنین آیتم های مناسبی را روی رباتتان نصب نمایید. بازی ربات مته ای دارای حالتی پازل مانند بوده و اگر بهترین راه حل را برای عبور از مسیر معیین شده پیدا نکنید، موفق نخواهید شد. بمب های TNT نیز سر راهتان به صورت تصادفی قرار داده می شوند و اگر بتوانید ضربه ای به این بمب ها وارد سازید، اطراف آن به طور کامل پودر خواهد شد. البته مراقب باشید که تی ان تی در کنار خود ربات منفجر نشود، در غیر این صورت بازنده خواهید بود. شاید بازی Blocks That Matter از گرافیک دو بعدی و متوسطی بهره ببرید ولی دارای گیم پلی جذاب و متفاوتی می باشد.

حجم فایل : 85.72 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید