زمان بارگیری طولانی شد؟ کلیک کنید.
در حال بارگیری، لطفا شکیبا باشید.
در حال خواندن: دانلود The Amber Throne – بازی تاج و تخت کهربا

تازه ها

 

زمان مطالعه: ( تعداد کلمات: )

دانلود The Amber Throne – بازی تاج و تخت کهربا

The Amber Throne از جدیدترین بازی های مستقل در سبک ماجرایی، نقش آفرینی و کژوال برای PC بوده که در سال 2015 توسط Joshua Missile عرضه شده است. وقتی که Arra از تابوت بر می خیزید، گذشته را به سختی به یاد می آورد. تنها چیزی که از گذشته در ذهنش مرور می کند، سخنانیست که پدرش در مورد تاج و تخت کهربا قبل از مرگش برایش تعریف کرده بود.

دانلود The Amber Throne - بازی تاج و تخت کهربا

ماجراجویی هایتان در بازی The Amber Throne از قلعه ای به همین نام آغاز می گردد و این قلعه در آسمان قرار گرفته است. Arra باید قبل از دشمنان و سایر افراد به این قلعه وارد شود و وصیت های پدرش را عملی سازد. اما پیدا کردن راه اصلی برای رسیدن به این مکان، کار ساده ای نیست. باید راه های مختلفی را امتحان کنید و از شخصیت های متعددی برای پیدا کردن این راه کمک بگیرید. خطرات زیادی در حین ماجراجویی تهدیدتان می کنند و باید مراقب همه چیز باشید.

برخی از کاراکتر ها قصد دارند تا مانع رسیدن شما به قلعه شوند و نهایت سعیشان را می کنند تا از سرعتتان بکاهند. هم چنین برخی از افراد در The Amber Throne راه سریع تری را انتخاب می کنند. یعنی به طور مستقیم به سمتتان هجوم می آورند تا شما را به قتل برسانند. برای دفاع از جانتان می توانید از تجهیزات کلاسیک استفاده نمایید و دشمنانتان را از میان بردارید. به هیچ وجه نباید در رسیدن به هدفتان تعلل کنید. چرا که ممکن است نیرو های دشمن، زودتر از شما به مقصد برسند. در این صورت، هیچ کاری از دستتان بر نمی آید و بازنده خواهید بود. بازی The Amber Throne توسط استودیو بزرگی طراحی نشده و از گرافیک متوسطی برخوردار می باشد. اما داستان جذاب و روان آن باعث شده تا شاهد بیش از پانزده ساعت گیم پلی مفید در این عنوان ماجراجویی باشیم.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: 2.3 GHz equivalent

Memory: 4 GB RAM

Hard Drive: 900 MB available space

Additional Notes: Runs at 640×480

حجم فایل : 1.01 گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

1 دیدگاه

  1. ملیکا

    سلام من بازی لوک خوشانس رو بازی کردم خیلی خوبه!

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید